Небезпечне вилучення USB-пристроїв з комп'ютера спричиняє втрату файлів
- compinua
- 13 лист. 2018 р.
- Читати 1 хв
Ми всі винні в тому, що витягуємо USB-накопичувачі з комп'ютерів, а не вилучаємо їх належним чином, хоча система попереджає про небезпеку такого дійства. Але коли пристрій відмінно працює кожен раз, коли його підключаєш, ви не можете не задатися питанням: чи дійсно потрібно його витягувати безпечно? Експерти дали однозначну відповідь.
Фактично, очікування цих додаткових 30 секунд інструкцій щодо видалення може допомогти правильно зберегти дані і програмне забезпечення. Але ризик дійсно залежить від операційної системи і від того, що ви насправді робите з USB-накопичувачем.
Як пояснив Філіп Ремакер з організації Quora, наші операційні системи були запрограмовані для обробки зовнішніх накопичувачів, таких як USB-накопичувачі, як ніби-то вони завжди будуть там. Система очікує, що файли на ньому залишаться доступними на невизначений термін.
Це означає, що якщо програма на комп'ютері просто читає файл і не зберігає інформацію на диску, це, в принципі, не має значення для файлів на USB-накопичувачі. Але ви ризикуєте заплутати свій комп'ютер. «Подібні симптоми можуть включати: втрачені дані, пошкоджені файлові системи, збій програм або зависання комп'ютерів, які потребують перезавантаження».
Крім того, через особливості операційної системи можна запросто втратити файл, незалежно від того, як давно він був скинутий на «флешку».
«Для ефективності операційні системи практично не записують на накопичувач поодинокі файли, які ви перенесли, поки не буде переміщено кілька файлів. «Беспечне вилучення флешки» - це спосіб повідомити комп'ютера, що прийшов час писати, незалежно від того, чи вважає комп'ютер потрібним це наразі. Коли ви видаляєте «флешку» без попередження, можливо, вона не закінчила запис ».
Це означає, що вилучення зовнішнього диска без попередження може призвести до того, що збережений файл буде втрачено назавжди, навіть якщо ви зберегли його кілька годин тому.

Comments